Ofertă acceptată Cumpărare directă

SACI MENAJ 120L ULTRA REZ.CAMI 10BUC/ROL

Număr anunț
DA22502209
Autoritate contractantă
COMUNA JARISTEA (CUI 4298016)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
18937000-6 · Saci de ambalaj (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
66,22 RON
Valoare atribuită
66,22 RON
Data publicării
28.02.2019 10:10
Termen limită
05.03.2019 17:00
Data finalizării
28.02.2019 10:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

66,22 RON

din 66,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.