Ofertă acceptată Cumpărare directă

pachet 76117547

Număr anunț
DA22507028
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE ARHEOLOGIE "VASILE PARVAN (CUI 4266804)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
42964000-1 · Echipament de birotica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.991,57 RON
Valoare atribuită
2.991,57 RON
Data publicării
28.02.2019 13:58
Termen limită
05.03.2019 17:00
Data finalizării
28.02.2019 14:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.991,57 RON

din 2.991,57 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.