Ofertă acceptată Cumpărare directă

REPARATI SISTEM USI SI FERESTRE LA APARTAMENT

Număr anunț
DA22505689
Autoritate contractantă
SC "LOCATIV"SA (CUI RO10755066)
Furnizor / câștigător
FEDOR SRL (CUI RO4884864)
Cod CPV
45421100-5 · Instalare de usi, de ferestre si de elemente conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.469,60 RON
Valoare atribuită
1.469,60 RON
Data publicării
28.02.2019 12:54
Termen limită
05.03.2019 17:00
Data finalizării
28.02.2019 14:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.469,60 RON

din 1.469,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.