Ofertă acceptată Cumpărare directă

CIL.SIG.STANDARD BRAND URBIS,NI A 01 F

Număr anunț
DA22503510
Autoritate contractantă
RIAL SRL (CUI RO1107650)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44221000-5 · Ferestre, usi si articole conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
60,51 RON
Valoare atribuită
60,51 RON
Data publicării
28.02.2019 11:08
Termen limită
05.03.2019 17:00
Data finalizării
28.02.2019 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

60,51 RON

din 60,51 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.