Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Anvelope All Season Debica Navigator 2
- Număr anunț
- DA22498438
- Autoritate contractantă
- DRUMURI JUDETENE CONSTANTA SA (CUI RO2749993)
- Furnizor / câștigător
- SEEBRIG INVESTMENT SRL (CUI RO24917931)
- Cod CPV
- 44442000-0 · Rulmenti cu role (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 584,64 RON
- Valoare finală
- 584,64 RON
- Data publicării
- 27.02.2019 15:05
- Termen limită
- 04.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 27.02.2019 15:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.