Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii internet Judecatoria Tg Bujor
- Număr anunț
- DA22483467
- Autoritate contractantă
- Tribunalul Galati (CUI 3126756)
- Furnizor / câștigător
- RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
- Cod CPV
- 64200000-8 · Servicii de telecomunicatii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 628,21 RON
- Valoare atribuită
- 628,21 RON
- Data publicării
- 26.02.2019 12:17
- Termen limită
- 05.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 28.02.2019 13:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
628,21 RON
din 628,21 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro