Ofertă acceptată Cumpărare directă

REPARATII INSTALATIA DE INCALZIRE

Număr anunț
DA22502049
Autoritate contractantă
Oficiul de Cadastru si Publicitate Imobiliara Bihor (CUI 9987321)
Furnizor / câștigător
MADEFLOR CONSTRUCT SRL (CUI RO36811461)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.099,10 RON
Valoare atribuită
14.099,10 RON
Data publicării
28.02.2019 10:03
Termen limită
05.03.2019 17:00
Data finalizării
28.02.2019 15:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.099,10 RON

din 14.099,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.