Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET SCULE

Număr anunț
DA22500027
Autoritate contractantă
Centrul Judetean pentru Protectia Naturii si Salvamont (CUI 30124264)
Furnizor / câștigător
"COMPACT" SRL (CUI RO14004410)
Cod CPV
44512000-2 · Diverse scule de mana (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
174,37 RON
Valoare atribuită
174,37 RON
Data publicării
28.02.2019 08:06
Termen limită
05.03.2019 17:00
Data finalizării
28.02.2019 08:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

174,37 RON

din 174,37 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.