Ofertă acceptată Cumpărare directă

Verificare tehnica periodica centrale termice

Număr anunț
DA22490429
Autoritate contractantă
COMUNA GARBOVA (CUI 4562044)
Furnizor / câștigător
ALBANIC SERVICE SRL (CUI RO15172365)
Cod CPV
45259300-0 · Reparare si intretinere a centralelor termice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.775,82 RON
Valoare atribuită
2.775,82 RON
Data publicării
27.02.2019 09:15
Termen limită
05.03.2019 17:00
Data finalizării
28.02.2019 10:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.775,82 RON

din 2.775,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.