Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet produse pentru "Balul Seniorilor"

Număr anunț
DA22501134
Autoritate contractantă
COMUNA DOICESTI (CUI RO4344538)
Furnizor / câștigător
MIODRAG COM S.R.L. (CUI RO15269776)
Cod CPV
15000000-8 · Alimente, bauturi, tutun si produse conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
318,72 RON
Valoare atribuită
318,72 RON
Data publicării
28.02.2019 09:19
Termen limită
05.03.2019 17:00
Data finalizării
28.02.2019 12:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

318,72 RON

din 318,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.