Ofertă refuzată Cumpărare directă

cazare hotel 4 stele

Număr anunț
DA22498449
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DE ARHITECTURA SI URBANISM ION MINCU (CUI 4283996)
Furnizor / câștigător
MAJESTIC TOURISM (CUI RO4419860)
Cod CPV
55000000-0 · Servicii hoteliere, de restaurant si de vanzare cu amanuntul (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.432,77 RON
Valoare finală
8.845 RON
Data publicării
27.02.2019 15:05
Termen limită
04.03.2019 17:00
Data finalizării
27.02.2019 15:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.