Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie servicii de organizare eveninment

Număr anunț
DA22494645
Autoritate contractantă
AGENTIA METROPOLITANA PENTRU DEZVOLTARE DURABILA BRASOV (CUI 18308578)
Furnizor / câștigător
ABEONA SRL (CUI RO16393682)
Cod CPV
55120000-7 · Servicii de reuniuni si conferinte organizate la hotel (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.410 RON
Valoare atribuită
20.410 RON
Data publicării
27.02.2019 12:18
Termen limită
05.03.2019 17:00
Data finalizării
28.02.2019 10:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.410 RON

din 20.410 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.