Ofertă acceptată
Cumpărare directă
servicii de catering
- Număr anunț
- DA22501396
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA DEVA (CUI 15326502)
- Furnizor / câștigător
- CAPRICCIO FOOD S.R.L. (CUI 33710411)
- Cod CPV
- 55520000-1 · Servicii de catering (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.716,12 RON
- Valoare atribuită
- 3.716,12 RON
- Data publicării
- 28.02.2019 09:32
- Termen limită
- 05.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 28.02.2019 09:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.716,12 RON
din 3.716,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro