Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII CATERING - PRANZ

Număr anunț
DA22499142
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE "DELTA DUNARII" - INCDDD - TULCEA (CUI RO2646378)
Furnizor / câștigător
COMPLEX DELTA SRL (CUI RO2361176)
Cod CPV
55520000-1 · Servicii de catering (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.333,40 RON
Valoare atribuită
1.333,40 RON
Data publicării
27.02.2019 15:47
Termen limită
04.03.2019 17:00
Data finalizării
27.02.2019 16:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.333,40 RON

din 1.333,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.