Ofertă acceptată Cumpărare directă

VIDEOPROIECTOR EPSON EB-L1755U+ LENTILA WIDE EPSON ELPLW05 G7000

Număr anunț
DA22497222
Autoritate contractantă
OPERA NATIONALA BUCURESTI (CUI 4221314)
Furnizor / câștigător
SMART TEHNIC TRADE SRL (CUI RO19061793)
Cod CPV
38652120-7 · Videoproiectoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
98.739 RON
Valoare atribuită
98.739 RON
Data publicării
27.02.2019 14:12
Termen limită
04.03.2019 17:00
Data finalizării
27.02.2019 17:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

98.739 RON

din 98.739 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.