Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii abilitate externe periodice in domeniul SSM

Număr anunț
DA22202312
Autoritate contractantă
COMUNA CORUNCA (CUI 16410414)
Furnizor / câștigător
SSM & SIU SRL (CUI RO23921438)
Cod CPV
79417000-0 · Servicii de consultanta in domeniul securitatii (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.760 RON
Valoare finală
1.760 RON
Data publicării
10.01.2019 15:49
Termen limită
05.03.2019 17:00
Data finalizării
28.02.2019 16:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.