Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de auditare proiect "Servicii sociale destinate persoanelor adulte cu dizabilitati

Număr anunț
DA22504425
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI VASLUI (CUI 17095927)
Furnizor / câștigător
PRIM-AUDIT S.R.L. (CUI RO14479923)
Cod CPV
79212000-3 · Servicii de auditare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.120 RON
Valoare atribuită
7.120 RON
Data publicării
28.02.2019 11:55
Termen limită
05.03.2019 17:00
Data finalizării
28.02.2019 12:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.120 RON

din 7.120 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.