Ofertă acceptată Cumpărare directă

servicii de fotografie , fotograf profesionist 3 zile conform programului de eveniment

Număr anunț
DA22482418
Autoritate contractantă
SENATUL ROMANIEI (CUI 4284070)
Furnizor / câștigător
ONE STAGE TECH SRL (CUI 37360769)
Cod CPV
79961000-8 · Servicii de fotografie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.700 RON
Valoare atribuită
1.800 RON
Data publicării
26.02.2019 11:41
Termen limită
03.03.2019 17:00
Data finalizării
28.02.2019 09:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.800 RON

din 1.700 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.