Acasă · Licitații
· Servicii de productie de filme cinematografice si de casete video si servicii conexe (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie pentru Municipiul Turda - serviciu specializat in filmare si editare materiale audio/video
- Număr anunț
- DA22505250
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL TURDA (CUI 4378930)
- Furnizor / câștigător
- Batinas Lorin (CUI 36794271)
- Cod CPV
- 92110000-5 · Servicii de productie de filme cinematografice si de casete video si servicii conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.520 RON
- Valoare atribuită
- 5.520 RON
- Data publicării
- 28.02.2019 12:35
- Termen limită
- 05.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 28.02.2019 14:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.520 RON
din 5.520 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro