Ofertă acceptată Cumpărare directă

CEFORT PULB.PTR.SOL.INJ.1G 10FL*15ML/CEFTRIAXONUM

Număr anunț
DA40558837
Autoritate contractantă
SPITAL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE ROSIORII DE VEDE (CUI 4568250)
Furnizor / câștigător
DR.MAX S.R.L. (CUI 9378655)
Cod CPV
33651200-0 · Antimicotice pentru uz sistemic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.734 RON
Valoare atribuită
1.734 RON
Data publicării
05.06.2026 07:42
Termen limită
10.06.2026 17:00
Data finalizării
05.06.2026 09:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.734 RON

din 1.734 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.