Ofertă acceptată Cumpărare directă

Costum pompieri tip Nomex standard EN469:2020 conform dotare OMAI51

Număr anunț
DA40559071
Autoritate contractantă
ORASUL BICAZ (CUI 2614392)
Furnizor / câștigător
ROSTING FIRE INDUSTRY SRL (CUI 32433339)
Cod CPV
35811100-3 · Uniforme de pompieri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.394 RON
Valoare atribuită
5.394 RON
Data publicării
05.06.2026 08:16
Termen limită
10.06.2026 17:00
Data finalizării
05.06.2026 09:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.394 RON

din 5.394 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.