Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 36,3% sub estimat
Senzor Card 092
- Număr anunț
- DA22552653
- Autoritate contractantă
- Spital Pneumoftiziologie Izvoru (CUI 4352638)
- Furnizor / câștigător
- SYNTTERGY CONSULT SRL (CUI RO14446373)
- Cod CPV
- 35125100-7 · Senzori (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.200 RON
- Valoare atribuită
- 765 RON 36,3% sub estimat
- Data publicării
- 07.03.2019 09:54
- Termen limită
- 12.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 07.03.2019 10:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
765 RON
din 1.200 RON estimat
36,3%
Adjudecat la 63,7% din estimat · economie 435 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.