Ofertă acceptată
Cumpărare directă
cumparare disrecta
- Număr anunț
- DA22542694
- Autoritate contractantă
- Casa de Asigurari de Sanatate Calarasi (CUI 11327998)
- Furnizor / câștigător
- ELINSTAL SRL (CUI 15826826)
- Cod CPV
- 76600000-9 · Servicii de inspectie a conductelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 857,13 RON
- Valoare atribuită
- 857,13 RON
- Data publicării
- 06.03.2019 10:24
- Termen limită
- 11.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 07.03.2019 12:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
857,13 RON
din 857,13 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro