Ofertă acceptată Cumpărare directă

XILINA 20MG/ML 5FI X 2ML ZENTIVA

Număr anunț
DA22547033
Autoritate contractantă
Spitalul de Pneumoftiziologie Aiud (CUI 4331066)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI RO335278)
Cod CPV
33622700-3 · Blocanti de calciu (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
241,80 RON
Valoare atribuită
241,80 RON
Data publicării
06.03.2019 13:34
Termen limită
12.03.2019 17:00
Data finalizării
07.03.2019 12:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

241,80 RON

din 241,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.