Acasă · Licitații
· Servicii de consultanta pentru alimentarea cu apa si servicii de consultanta in materie de deseuri (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Intocmire documentatii avizare SGA
- Număr anunț
- DA22552998
- Autoritate contractantă
- COMUNA FELNAC (CUI 3519518)
- Furnizor / câștigător
- TONG CONEXIM EMPLOYMENT SRL (CUI 23197549)
- Cod CPV
- 71800000-6 · Servicii de consultanta pentru alimentarea cu apa si servicii de consultanta in materie de deseuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.500 RON
- Valoare atribuită
- 2.500 RON
- Data publicării
- 07.03.2019 10:08
- Termen limită
- 12.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 07.03.2019 11:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.500 RON
din 2.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro