Ofertă acceptată Cumpărare directă

revizia si urmarirea respectarii procedurilor de radioprotectie operationala

Număr anunț
DA22554356
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC "DR. VALER RUSSU" LUDUS (CUI 4323543)
Furnizor / câștigător
CONSULTANTA RADION SRL (CUI RO16090352)
Cod CPV
98113100-9 · Servicii privind siguranta nucleara (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.000 RON
Valoare atribuită
5.000 RON
Data publicării
07.03.2019 11:06
Termen limită
12.03.2019 17:00
Data finalizării
07.03.2019 11:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.000 RON

din 5.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.