Ofertă refuzată Cumpărare directă

Ghiveci pentru flori Crin mare

Număr anunț
DA22560001
Autoritate contractantă
Comuna Crisan (Primaria Comunei Crisan, jud.Tulcea) (CUI 4508860)
Furnizor / câștigător
ORNAMENT SRL (CUI RO15119086)
Cod CPV
44114200-4 · Produse din beton (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.344,50 RON
Valoare finală
1.344,50 RON
Data publicării
07.03.2019 15:51
Data finalizării
08.03.2019 09:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.