Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Desktop Intel I7 , 8 Gb , ssd 256 , hdd 1tb
- Număr anunț
- DA22559896
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL BANATEAN (CUI 4638215)
- Furnizor / câștigător
- EDIGRUP (CUI RO16439011)
- Cod CPV
- 30141200-1 · Calculatoare de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.004 RON
- Valoare atribuită
- 4.004 RON
- Data publicării
- 07.03.2019 15:41
- Termen limită
- 12.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 08.03.2019 07:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.004 RON
din 4.004 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro