Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ACUMULATOR Leoch 12V 9Ah
- Număr anunț
- DA22558029
- Autoritate contractantă
- Biblioteca Judeteana Mures (CUI 4322920)
- Furnizor / câștigător
- EXPERT IT S.R.L. (CUI RO22129422)
- Cod CPV
- 31431000-6 · Acumulatori cu placi de plumb si acid sulfuric (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 462,20 RON
- Valoare atribuită
- 462,20 RON
- Data publicării
- 07.03.2019 13:53
- Termen limită
- 12.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 07.03.2019 14:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
462,20 RON
din 462,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro