Ofertă acceptată Cumpărare directă

Licenta lunara software pentru monitorizare prin GPS

Număr anunț
DA22556567
Autoritate contractantă
Orasul Sovata (Primaria Oras Sovata) (CUI 4436895)
Furnizor / câștigător
S.A.S. FLEET TRACKING S.R.L. (CUI RO15105501)
Cod CPV
79714100-3 · Servicii de localizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.032,80 RON
Valoare atribuită
5.032,80 RON
Data publicării
07.03.2019 12:47
Termen limită
12.03.2019 17:00
Data finalizării
08.03.2019 09:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.032,80 RON

din 5.032,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.