Ofertă acceptată Cumpărare directă

Baterie VARTA 12V 110AH 680A Promotive black I18

Număr anunț
DA22556137
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE BIOLOGIE BUCURESTI (CUI 4183326)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
31400000-0 · Acumulatori, pile galvanice si baterii primare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.117,60 RON
Valoare atribuită
2.117,60 RON
Data publicării
07.03.2019 12:26
Termen limită
12.03.2019 17:00
Data finalizării
07.03.2019 12:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.117,60 RON

din 2.117,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.