Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 2,7% sub estimat
Pachet servicii medicale
- Număr anunț
- DA22556042
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC INEU (CUI 3519062)
- Furnizor / câștigător
- BIZMED SRL (CUI 27647093)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.148 RON
- Valoare atribuită
- 1.116,50 RON 2,7% sub estimat
- Data publicării
- 07.03.2019 12:21
- Termen limită
- 13.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 08.03.2019 11:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.116,50 RON
din 1.148 RON estimat
2,7%
Adjudecat la 97,3% din estimat · economie 31,50 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.