Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pulpe de pui inferioare - ciocanele refirigerate

Număr anunț
DA22552963
Autoritate contractantă
GRADINITA NR. 187 (CUI 4340536)
Furnizor / câștigător
DIM REAL S.R.L. (CUI RO21409203)
Cod CPV
15112130-6 · Carne de pui (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
708,63 RON
Valoare atribuită
708,63 RON
Data publicării
07.03.2019 10:07
Termen limită
12.03.2019 17:00
Data finalizării
08.03.2019 15:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

708,63 RON

din 708,63 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.