Ofertă acceptată Cumpărare directă

alimente

Număr anunț
DA22543460
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC HENRI COANDA BACAU (CUI 4278353)
Furnizor / câștigător
RAZVANY’S FRESH (CUI 25246834)
Cod CPV
15100000-9 · Produse de origine animala, carne si produse din carne (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
401,44 RON
Valoare atribuită
401,44 RON
Data publicării
06.03.2019 10:54
Termen limită
13.03.2019 17:00
Data finalizării
08.03.2019 11:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

401,44 RON

din 401,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.