Ofertă acceptată Cumpărare directă

carnaciori oltenesti

Număr anunț
DA22515446
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI (CUI 4941498)
Furnizor / câștigător
TERRA MAGMAR MARKET S.R.L. (CUI RO32263420)
Cod CPV
15131130-5 · Carnati (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
320,60 RON
Valoare atribuită
320,60 RON
Data publicării
01.03.2019 13:11
Termen limită
12.03.2019 17:00
Data finalizării
08.03.2019 12:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

320,60 RON

din 320,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.