Ofertă acceptată Cumpărare directă

LANTERNA NITECORE P30, BATERII CR123 SAU ACUMULATOR 18650 (NEINCLUSE), FUNCTII SPECIALE: STROBOSCOP,

Număr anunț
DA22553669
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU TEHNOLOGII CRIOGENICE SI IZOTOPICE - ICSI RM. VALCEA (CUI RO2538104)
Furnizor / câștigător
XEROSERVICE SRL (CUI RO13875660)
Cod CPV
31527210-1 · Lanterne (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
333,61 RON
Valoare atribuită
333,61 RON
Data publicării
07.03.2019 10:35
Termen limită
12.03.2019 17:00
Data finalizării
07.03.2019 12:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

333,61 RON

din 333,61 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.