Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Regulator dozare clor VGA 113 100
- Număr anunț
- DA22561603
- Autoritate contractantă
- Compania de Apa Oltenia SA (CUI RO11400673)
- Furnizor / câștigător
- REPARATII INDUSTRIALE GENERALE SRL (CUI RO19139248)
- Cod CPV
- 39715300-0 · Echipament pentru instalatii de apa si canalizare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.980 RON
- Valoare atribuită
- 2.980 RON
- Data publicării
- 08.03.2019 09:34
- Termen limită
- 13.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 08.03.2019 10:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.980 RON
din 2.980 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro