Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Vaccin Engerix B 20mcg/1ml (adulti - vaccin anti hepatita B)
- Număr anunț
- DA22561481
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL " ANGHEL SALIGNY" FETESTI (CUI 4365220)
- Furnizor / câștigător
- EUROPHARM HOLDING SA (CUI RO6567900)
- Cod CPV
- 33651680-8 · Vaccinuri impotriva hepatitei B (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.842 RON
- Valoare atribuită
- 1.842 RON
- Data publicării
- 08.03.2019 09:24
- Termen limită
- 13.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 08.03.2019 13:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.842 RON
din 1.842 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro