- Număr anunț
- DA22559756
- Autoritate contractantă
- Comuna Magiresti (Primaria Magiresti) (CUI 4353099)
- Furnizor / câștigător
- SPYSHOP SRL (CUI RO25051565)
- Cod CPV
- 38651600-9 · Camere digitale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 512,59 RON
- Valoare atribuită
- 512,59 RON
- Data publicării
- 07.03.2019 15:30
- Termen limită
- 12.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 08.03.2019 11:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
512,59 RON
din 512,59 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro