Ofertă acceptată Cumpărare directă

STECHER CAUCIUC, CUPLA SUCO TRIPLA, CABLU MCCG 3X2.5

Număr anunț
DA22557508
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - U.M. 02192 (CUI 4515484)
Furnizor / câștigător
FIVE-HOLDING SA (CUI 10562600)
Cod CPV
31680000-6 · Articole si accesorii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.166,65 RON
Valoare atribuită
1.166,65 RON
Data publicării
07.03.2019 13:30
Termen limită
12.03.2019 17:00
Data finalizării
07.03.2019 14:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.166,65 RON

din 1.166,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.