Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de analiza sau consultanta tehnica
- Număr anunț
- DA22545050
- Autoritate contractantă
- COMUNA SINTEA MARE (PRIMARIA COMUNEI SINTEA MARE) (CUI 3519321)
- Furnizor / câștigător
- ARCOINSTAL SRL (CUI RO16936398)
- Cod CPV
- 71621000-7 · Servicii de analiza sau consultanta tehnica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.500 RON
- Valoare atribuită
- 8.500 RON
- Data publicării
- 06.03.2019 12:02
- Termen limită
- 11.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 08.03.2019 08:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.500 RON
din 8.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro