Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de consultanta in domeniul achizitiilor

Număr anunț
DA22556636
Autoritate contractantă
ORASUL TASNAD (CUI 3897122)
Furnizor / câștigător
OSIRIS TRAINING S.R.L. (CUI 38851977)
Cod CPV
79418000-7 · Servicii de consultanta in domeniul achizitiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
36.000 RON
Valoare atribuită
36.000 RON
Data publicării
07.03.2019 12:50
Termen limită
12.03.2019 17:00
Data finalizării
07.03.2019 13:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36.000 RON

din 36.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.