Ofertă acceptată
Cumpărare directă
300 Veste scolare (baieti / fete) croite in acord cu uniformele specifice
- Număr anunț
- DA22550329
- Autoritate contractantă
- COMUNA BERCA (CUI 3662665)
- Furnizor / câștigător
- DIANICMAR S.R.L. Buzau (CUI 24451520)
- Cod CPV
- 18410000-6 · Imbracaminte speciala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.000 RON
- Valoare atribuită
- 18.000 RON
- Data publicării
- 06.03.2019 21:01
- Termen limită
- 11.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 08.03.2019 12:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
18.000 RON
din 18.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro