Ofertă refuzată Cumpărare directă

Prestari servicii de asistenta in domeniul IT

Număr anunț
DA22292382
Autoritate contractantă
Spitalul de Psihiatrie Mocrea (CUI 3678360)
Furnizor / câștigător
SYONIC SRL (CUI RO17348663)
Cod CPV
72212180-4 · Servicii de dezvoltare de software pentru uz medical (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.400 RON
Valoare finală
4.400 RON
Data publicării
28.01.2019 13:39
Termen limită
13.03.2019 17:00
Data finalizării
08.03.2019 12:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.