Ofertă acceptată Cumpărare directă

Monitor Led LMonitor Gaming LED VA Lenovo 21.5", Full HD, Freesync, HDMI, Negru, L22e-20 Displaenovo

Număr anunț
DA22559909
Autoritate contractantă
COMUNA DAIA (CUI 5123675)
Furnizor / câștigător
GPC NET SRL (CUI 30689870)
Cod CPV
33195100-4 · Monitoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
520 RON
Valoare atribuită
520 RON
Data publicării
07.03.2019 15:42
Termen limită
12.03.2019 17:00
Data finalizării
07.03.2019 15:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

520 RON

din 520 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.