Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Carti de vizita si legitimatii de serviciu
- Număr anunț
- DA22559601
- Autoritate contractantă
- Agentia Pentru Dezvoltare Regionala Vest (CUI 11354496)
- Furnizor / câștigător
- TIPLOG S.R.L. (CUI RO30862768)
- Cod CPV
- 30199730-6 · Carti de vizita (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.553,16 RON
- Valoare finală
- 1.553,16 RON
- Data publicării
- 07.03.2019 15:18
- Data finalizării
- 08.03.2019 12:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.