Ofertă acceptată Cumpărare directă

Recipient plastic biohazard 5 litri , 12litri, 3 litri

Număr anunț
DA22557809
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR ARAD (CUI 3519852)
Furnizor / câștigător
COMPLETE SALES SRL (CUI RO27209050)
Cod CPV
31219000-4 · Cutii de protectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
700 RON
Valoare atribuită
700 RON
Data publicării
07.03.2019 13:43
Termen limită
12.03.2019 17:00
Data finalizării
07.03.2019 17:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

700 RON

din 700 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.