Ofertă acceptată Cumpărare directă

SSD 240GB HIKVISION C100 KINGSTON

Număr anunț
DA22555198
Autoritate contractantă
Comuna Turulung (Consiliul local Turulung) (CUI 3896569)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER SRL (CUI RO7559248)
Cod CPV
38519000-6 · Diverse componente pentru microscoape (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
136,85 RON
Valoare atribuită
156,53 RON
Data publicării
07.03.2019 11:42
Termen limită
12.03.2019 17:00
Data finalizării
08.03.2019 09:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

156,53 RON

din 136,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.