Ofertă acceptată
Cumpărare directă
HARTIE LABORATOR 57X25, Hartie EKG 80mm x 30m si Hartie EKG 110mmx140mm pliata Fukuda
- Număr anunț
- DA22561460
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - U.M 02460 (CUI 4406096)
- Furnizor / câștigător
- MEDICAL CORP SRL (CUI RO10770287)
- Cod CPV
- 22993200-9 · Hartie sau carton termosensibile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 512 RON
- Valoare atribuită
- 512 RON
- Data publicării
- 08.03.2019 09:22
- Termen limită
- 13.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 08.03.2019 10:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
512 RON
din 512 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro