Ofertă acceptată Cumpărare directă

REGISTRU A4 100FILE AVERE/INTERESE COPERTA COLOR

Număr anunț
DA22560346
Autoritate contractantă
ORASUL MURGENI (CONSILIUL LOCAL MURGENI) (CUI 3337710)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
Cod CPV
22900000-9 · Diverse imprimate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
59,40 RON
Valoare atribuită
59,40 RON
Data publicării
07.03.2019 16:45
Termen limită
12.03.2019 17:00
Data finalizării
07.03.2019 16:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

59,40 RON

din 59,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.